Olausson Group

Spelartrupp

Foto från Källby-lägret 2016.

Lagledning

Cissi Frank
Tränare

0515-17377, 070-2078784
daniel_cissi@hotmail.com
Mikael Dittmer
Tränare

0515-15118, 0727-306682
mikael.dittmer@telia.com
Daniel Croona
Tränare

0733 - 99 87 97
daniel@croona.com
Paul Hanna
Tränare

0704-232524
paul.falkoping@colorama.se
Karolina Friggeråker/ Marian Jensen
Källbyansvariga

0727-263366/0703-292814
karolina@friggeraker.se/ marianjensen@telia.com
Lotta Nohlgren
Klassbollen

0706-060640
Lotta@studio-la.se
Ingegerd Jansson
Odencup

0708-399473
ingegerd.e.jansson@gmail.com
Tobias Abrahamsson/Paul Hanna
Uppdatering av hemsidan/FT

0739-347389/ 0704-232524
tobias.abrahamsson@bringwell.com/paul.falkoping@colorama.se

Mars 2017

Ti On To Fr
  123
4
Träning 11.00-12.30, Frejahallen B
5
678910
11
Träning 11.00-12.30, Frejahallen B
12
1314151617
18
Träning 11.00-12.30, Frejahallen B
19
2021222324
25
Träning 11.30-13.00, Frejahallen B
26
2728293031  

Nästa match

Giffcupen - Falköpings KIK, lag rött
Lördag 29 April, 00:00

Resultat

Senaste nytt

Falköpings kiks supportrar

ADRESS

Falköpings KIK
Odengatan 37
521 47 Falköping

Design och produktion av Olausson Group AB

Telefon & mail

Telefon: 0515-125 60
info@falkopingskik.se

Administration